Pedagog szkolny informuje

Pedagog szkolny informuje rodziców, że na stronie internetowej szkoły, w zakładce „Pedagog” zamieszczane są ciekawe artykuły o tematyce dydaktyczno – wychowawczej, porady dla rodziców oraz SPOSÓB  REKRUTACJI DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH I PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK SZKOLNY 2019 \ 2020 ORAZ TERMINARZ EGZAMINÓW NA ZAKOŃCZENIE KLASY ÓSMEJ I III GIMNAZJUM !!!!!

Zachęcam do korzystania ze stron internetowych szkół w Kętrzynie, które prowadzą akcje informacyjne związane z rekrutacją uczniów na rok szkolny 2019\2020.

W razie wątpliwości zachęcam do kontaktu ze szkolnym doradcą zawodowym w naszej szkole w każdy piątek od godziny 12.20 lub codziennie po wcześniejszym uzgodnieniu.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
 
SPOTKANIA CZWARTKOWE

UWAGA !!!!!!!

Powiatowa Poradnia Psychologiczno –Pedagogiczna w Kętrzynie organizuje SPOTKANIA CZWARTKOWE dla rodziców.

TERMINARZ SPOTKAŃ I TEMATYKA NA LUTY 2019 r. :

Data

Rodzice 16.00 – 18.00

21.02.19

Terapia ręki – jak pomóc dziecku, które szybko się męczy podczas pisania, rysowania, robi to niechętnie i ma problem z prawidłowym chwytem narzędzia pisarskiego oraz jak pomóc dziecku, które ma niską sprawność manualną.

28.02.19

Gotowość szkolna – jak przygotować dziecko do rozpoczęcia nauki w klasie I

Pracownicy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Kętrzynie serdecznie zapraszają na w\w spotkania, ponieważ można indywidualnie, ze specjalistami porozmawiać o problemach

Spotkania odbywają się w PPP – P ul. Pocztowa 11, 11 – 400 Kętrzyn, tel. 897513536

Pedagog szkolny :  Justyna Komarowska

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
 
Podziękowanie

Dyrekcja i Pedagog  Szkoły Podstawowej w Garbnie

serdecznie dziękują

Panu Dyrektorowi  oraz Pracownikom MTI FURNINOVA w Kętrzynie

za doposażenie gabinetu pedagoga.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
 
BAL KARNAWAŁOWY 2019

Dnia 18 stycznia  2019r. odbył się Szkolny Bal Karnawałowy. Dzień wcześniej uczniowie przystroili całą salę gimnastyczną setkami kolorowych serpentyn i balonami.

Bal rozpoczął się niezwykle uroczyście, wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz rodzice odtańczyli poloneza, którego poprowadziła p. dyrektor Stefania Siewruk - Welens w parze z p. Wiesławem Borówko.

Na balu można było spotkać Elzę, Jaskiniowców, Pipi, wiele ząbiaków i upiorów, był policjant i sam Charlie Chaplin, Kamil Bednarek, zakonnica, piraci, Zorro i motylek, myszka, kotek, księżniczki, wiedźmy, spiderman, aniołki a nawet diabełka. Po paradzie przebierańców i szybkiej muzycznej rozruszance nadszedł czas na konkursy. Najmłodsi mogli się sprawdzić w tańcu na gazecie, tańcu z balonem i zawodach sprawnościowych.  Był też konkurs z nawijaniem cukierka na sznurku na ołówek i konkurs niespodzianka dla rodziców. Starsze klasy mogły wykazać się wiedzą w konkursie kulinarnym, odpowiadając na pytania dotyczące składników kebaba, przepisów na surówkę i kotleta schabowego. Był też niestandardowy pokaz mody karnawałowej by każdy mógł zaprezentować swój strój. Największym jednak powodzeniem cieszył się konkurs Tańca wygibańca.

Wybrano też króla i królową balu. Koronę otrzymała Marta Biełaga w pięknej sukni balowej i Charlie Chaplin do dziś niezidentyfikowany. ;)  xd. Wyróżnienia za wystrzałowe przebranie otrzymali Pipi, Czarna Wiedźma i Siostrzyczka Zakonna. W pokazie mody złoty bilet zdobył nieprzeciętny Kamil Bednarek.

Uczestnicy balu mogli posilić się pysznym bigosem serwowanym w szkolnej stołówce i uzupełnić poziom cukru w słodkim bufecie zorganizowanym przez naszych wspaniałych rodziców.

Program balu i konkursy przygotowały: p. Alina Walewska, p. Monika Kaczmarczyk, p. Ela Lisiczyńska i Paulina Szałkowska (kl.VII). O oprawę muzyczną i nagłośnienie zadbał p. Zbyszek Więcierzewski.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
 
Dzień Babci i Dziadka.

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków.

Zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w nasz kalendarz  imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.
Impreza dla Babć i Dziadków odbyła się w naszej szkole w dniu 16.01.2019r.  W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami  przygotowały  program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, tańce oraz scenki  związane tematycznie z tymże świętem. Był czas na wspólne odśpiewanie przez wszystkie dzieci tradycyjnego „ Sto lat”, wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków oraz wspólny taniec.

Frekwencja jak co roku dopisała.  Rodzice naszych dzieci przygotowali  dla wszystkich słodki  poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty i owoców.  Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Autor: Barbara Starukiewicz

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
 


Strona 6 z 111
Aktualności
free pokerfree poker

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

Do końca roku zostało 135 dni.
Zodiak: Lew

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę