JASEŁKA

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, 20 grudnia 2019r.  w Szkole Podstawowej im. Zasłużonych dla Warmii i Mazur w Garbnie  zostały wystawione jasełka przygotowane przez uczniów  z kl. 2,3,5 pod opieką nauczycielek p. Barbary Starukiewicz, Małgorzaty Rodziewicz i Elżbiety Lisiczyńskiej.

W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii wykonanej przez p. Zbigniewa Więcierzewskiego , mali aktorzy przedstawili sceny narodzin  Pana Jezusa. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności.

Barbara Starukiewicz

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
WARSZTATY ŚWIĄTECZNE W KLASIE 3

W środę 18.12.2019r. w godz.16-18.30  w sali nr 4 w Szkole Podstawowej w Garbnie odbyły się niezapomniane warsztaty świąteczne. Tego dnia uczniowie klasy 3 mieli przyjemność pracować pod kierunkiem niezwykle kreatywnej i utalentowanej osoby - Pani Anny Gnoińskiej. Pani Ania jest emerytowaną nauczycielką naszej szkoły , a jednocześnie babcią trzecioklasistki. Na warsztaty przybyła z rodzinką- z córką Dominiką i wnuczętami Dominikiem i Weronką. Pomimo, że odwykła już od pracy w szkole, dla nas zrobiła wyjątek i zgodziła się poprowadzić popołudniowe zajęcia.

Podczas warsztatów uczniowie klasy 3 pod kierunkiem Pani Ani wykonali piękne świeczniki,  zrobili też zawieszane gwiazdki oraz papierowe i brokatowe choineczki. Odbył się również konkurs  świąteczny, w którym trzecioklasiści popisali się wiedzą. Wszystkich uczestników nagrodzono upominkami. Podczas zajęć panowała twórcza i miła atmosfera, a czas nieubłaganie mijał. Pani Ania przekazała nam na zakończenie zajęć materiały i pomysły na wykonanie oryginalnych łańcuchów choinkowych, zaś córka Weronika przygotowała dzieciom świąteczne kolorowanki. Wyczarowane przez dzieci świąteczne cudeńka powędrowały  do ich domów.

Uczniowie klasy 3 wraz z Wychowawczynią pragną złożyć serdeczne podziękowania Pani Ani i jej Rodzinie za przeprowadzenie niezwykłych i niezapomnianych warsztatów.

Organizatorzy: Joanna, Hanna i Marek Saikowie

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
Wesołe ferie zimowe…

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Garbnie informuje, że w dniach 20.01.2020r.- 24.01.2020r. w naszej szkole będzie odbywało się półzimowisko dla dzieci klas I – VIII. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Liczba miejsc jest ograniczona. O szczegółach organizowanego wypoczynku, odpłatności zostaną Państwo poinformowani po przerwie świątecznej.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców, dziadków na Jasełka  w piątek 20 grudnia 2019r. o godz. 9.00 na sali gimnastycznej naszej szkoły.

Dzieci z koła teatralnego z opiekunami

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
UWAGA RODZICE!

Przerwa świąteczna trwa od 23.12.2019r. do 06.01.2020r.

We wszystkie dni robocze  przerwy świątecznej  - zajęcia opiekuńczo - wychowawcze w godzinach od 8.00 do 13.20 ( bez dowozu i wyżywienia).

W czasie przerwy świątecznej  z wyjątkiem 24.12.2019r. ( wigilia) czynny będzie także oddział przedszkolny w godzinach od 8.00 do 13.20 ( bez dowozu i wyżywienia).Dyżur pełnić będą panie Alina Walewska i Monika Kaczmarczyk.

Wszystkich chętnych, którzy zechcą ten czas spędzić w szkole – zapraszamy.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 


Strona 8 z 128
Aktualności
Reklama
free pokerfree poker

INTERNET XXI WIEKU

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
8 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Cyprian, Cyriak, Cyryl, Emil, Emilian,
Emiliusz, Niezamysł, Olech, Sylwiusz

Do końca roku zostało 146 dni.
Zodiak: Lew

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 147 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę