Walentynki

14 lutego 2019 w naszej szkole odbyły się walentynki. Z tej okazji uczniowie przygotowali zabawny występ nawiązujący do historii miłość pt. „Miłość od prehistorii do współczesności”. Samorząd uczniowski sprzedawał uczniom karty walentynkowe - sprzedano 68 walentynek i tym samym zarobiono 102 zł. Kwota w całości zasili kolejne działania samorządu. Uczniowie wszystkich klas i oddziałów przedszkolnych mogli wysłać walentynkę przez pocztę walentynkową, zorganizowaną przez uczniów. Jak co roku niespodziankę mieliśmy też od naszych wspaniałych rodziców. Mamy z Rady Rodziców przekazały każdej klasie pyszne, nieziemsko słodkie i „serduszkowe” ptasie mleczko. Dziękujemy, było pycha.

♥ To był naprawdę udany dzień. ♥

Działania uczniów wspierali: p. Mariusz Sak, p. Ela Lisiczyńska

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
Pedagog szkolny informuje

Pedagog szkolny informuje rodziców, że na stronie internetowej szkoły, w zakładce „Pedagog” zamieszczane są ciekawe artykuły o tematyce dydaktyczno – wychowawczej, porady dla rodziców oraz SPOSÓB  REKRUTACJI DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH I PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK SZKOLNY 2019 \ 2020 ORAZ TERMINARZ EGZAMINÓW NA ZAKOŃCZENIE KLASY ÓSMEJ I III GIMNAZJUM !!!!!

Zachęcam do korzystania ze stron internetowych szkół w Kętrzynie, które prowadzą akcje informacyjne związane z rekrutacją uczniów na rok szkolny 2019\2020.

W razie wątpliwości zachęcam do kontaktu ze szkolnym doradcą zawodowym w naszej szkole w każdy piątek od godziny 12.20 lub codziennie po wcześniejszym uzgodnieniu.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
SPOTKANIA CZWARTKOWE

UWAGA !!!!!!!

Powiatowa Poradnia Psychologiczno –Pedagogiczna w Kętrzynie organizuje SPOTKANIA CZWARTKOWE dla rodziców.

TERMINARZ SPOTKAŃ I TEMATYKA NA LUTY 2019 r. :

Data

Rodzice 16.00 – 18.00

21.02.19

Terapia ręki – jak pomóc dziecku, które szybko się męczy podczas pisania, rysowania, robi to niechętnie i ma problem z prawidłowym chwytem narzędzia pisarskiego oraz jak pomóc dziecku, które ma niską sprawność manualną.

28.02.19

Gotowość szkolna – jak przygotować dziecko do rozpoczęcia nauki w klasie I

Pracownicy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Kętrzynie serdecznie zapraszają na w\w spotkania, ponieważ można indywidualnie, ze specjalistami porozmawiać o problemach

Spotkania odbywają się w PPP – P ul. Pocztowa 11, 11 – 400 Kętrzyn, tel. 897513536

Pedagog szkolny :  Justyna Komarowska

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
Podziękowanie

Dyrekcja i Pedagog  Szkoły Podstawowej w Garbnie

serdecznie dziękują

Panu Dyrektorowi  oraz Pracownikom MTI FURNINOVA w Kętrzynie

za doposażenie gabinetu pedagoga.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
BAL KARNAWAŁOWY 2019

Dnia 18 stycznia  2019r. odbył się Szkolny Bal Karnawałowy. Dzień wcześniej uczniowie przystroili całą salę gimnastyczną setkami kolorowych serpentyn i balonami.

Bal rozpoczął się niezwykle uroczyście, wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz rodzice odtańczyli poloneza, którego poprowadziła p. dyrektor Stefania Siewruk - Welens w parze z p. Wiesławem Borówko.

Na balu można było spotkać Elzę, Jaskiniowców, Pipi, wiele ząbiaków i upiorów, był policjant i sam Charlie Chaplin, Kamil Bednarek, zakonnica, piraci, Zorro i motylek, myszka, kotek, księżniczki, wiedźmy, spiderman, aniołki a nawet diabełka. Po paradzie przebierańców i szybkiej muzycznej rozruszance nadszedł czas na konkursy. Najmłodsi mogli się sprawdzić w tańcu na gazecie, tańcu z balonem i zawodach sprawnościowych.  Był też konkurs z nawijaniem cukierka na sznurku na ołówek i konkurs niespodzianka dla rodziców. Starsze klasy mogły wykazać się wiedzą w konkursie kulinarnym, odpowiadając na pytania dotyczące składników kebaba, przepisów na surówkę i kotleta schabowego. Był też niestandardowy pokaz mody karnawałowej by każdy mógł zaprezentować swój strój. Największym jednak powodzeniem cieszył się konkurs Tańca wygibańca.

Wybrano też króla i królową balu. Koronę otrzymała Marta Biełaga w pięknej sukni balowej i Charlie Chaplin do dziś niezidentyfikowany. ;)  xd. Wyróżnienia za wystrzałowe przebranie otrzymali Pipi, Czarna Wiedźma i Siostrzyczka Zakonna. W pokazie mody złoty bilet zdobył nieprzeciętny Kamil Bednarek.

Uczestnicy balu mogli posilić się pysznym bigosem serwowanym w szkolnej stołówce i uzupełnić poziom cukru w słodkim bufecie zorganizowanym przez naszych wspaniałych rodziców.

Program balu i konkursy przygotowały: p. Alina Walewska, p. Monika Kaczmarczyk, p. Ela Lisiczyńska i Paulina Szałkowska (kl.VII). O oprawę muzyczną i nagłośnienie zadbał p. Zbyszek Więcierzewski.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 


Strona 10 z 115
Aktualności
free pokerfree poker

Klub Szkół Unicef

Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
15 Października 2019
Imieniny obchodzą
Brunon, Gościsława, Jadwiga, Sewer,
Tekla, Teresa

Do końca roku zostało 78 dni.
Zodiak: Waga

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 86 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę