ŚWIĘTA Z KSIĄŻKĄ

Od wtorku (10.12.) w bibliotece szkolnej rozpoczyna się kiermasz taniej książki. Serdecznie zapraszam.

Justyna Komarowska

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
Przygoda z gwiazdami….

5 grudnia uczniowie naszej szkoły udali się w podroż po gwiezdnych galaktykach. A wszystko dzięki mobilnemu planetarium. Tematyka pokazów dostosowana była do wszystkich grup wiekowych, od przedszkola, po najstarszych uczniów naszej szkoły. Było trochę tajemniczo i zabawnie. Duży , niebieski namiot wzbudził zaciekawienie. A wewnątrz bardzo interesujące zajęcia… .

Zapraszam do obejrzenia fotogalerii.

Justyna Komarowska

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
Finał II Gminnego Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej

W Szkole Podstawowej w Łankiejmach odbył się Gminny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej  Po raz drugi mieliśmy okazję wysłuchać ciekawych interpretacji uczniów w prezentacjach wokalnych i recytatorskich poezji wygłaszanej przez dzieci i młodzież ze szkół z gminy Korsze. Po wysłuchaniu wszystkich występujących komisja konkursowa udała się na naradę, a uczniowie w tym czasie mogli posłuchać śpiewu pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Łankiejmach, które umilały piosenką czas oczekiwania na werdykt jury. Panie rozśpiewały publiczność i dzięki temu czas upływał  bardzo szybko. Komisja konkursowa zmagała się z nie lada wyzwaniem, gdyż poziom wszystkich wystąpień był naprawdę wysoki i wyrównany. Po burzliwej i długiej naradzie Szanowne jury w składzie: Pani Izabela Kuncer – przewodnicząca komisji konkursowej, Dyrektor Marta Kragiel, Pani Marta Samsel, Pani Katarzyna Wasilewska, Pan Zbigniew Więcierzewski oraz Pan Jan Obrębski -wyłoniono najlepszych.

W Konkursie Pieśni Patriotycznej;

II m. – grupie wokalnej z piątej klasy.

III m. - Paulina Paluch, uczennica z klasy ósmej

W Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej

I m. – Agata Szymkowska, uczennica klasy drugiej

II m. – Malwina Wiśniewska, uczennica z klasy trzeciej

W kategorii klas: IV – VIIISP:

II m. – Julia Małyska, uczennica klasy czwartej

III m. – Zuzanna Baranowska, uczennica klasy czwartej.

Gratulujemy sukcesów naszym uzdolnionym artystycznie uczniom.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
UWAGA RODZICE !

Dnia 2 grudnia ( poniedziałek) , w godzinach 15.00 – 16.00, odbędą się konsultacje z nauczycielami.

Będą to ostatnie konsultacje w tym roku kalendarzowym, ostatnie też przed grudniową wywiadówką i wystawieniem wstępnych ocen z poszczególnych przedmiotow.

Serdecznie zapraszamy.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
Andrzejki klas 0-3

Jak co roku, ostatniego dnia listopada nadchodzi cudowna, magiczna i jedyna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów… oraz wróżb. To noc andrzejkowa, która jest okazją do świetnej zabawy. Czy wszystkie przepowiednie i marzenia dzieci się spełnią czas pokaże. Natomiast  andrzejki okazały się dobrą zabawą, pełną radości i śmiechu.Dzieci z klas 1-3 i oddziałów przedszkolnych spotkały się na zabawie andrzejkowej, podczas której mogły dowiedzieć się, co czeka je w przyszłości: szczęście, pieniądze, pech czy może jakaś inna niespodzianka. Oczywiście, każdy doskonale wiedział, że wróżba jest magią i doskonałą zabawą, dlatego nie należy w nią wierzyć. Dziewczyny z klasy 8: Martyna, Marta, Oliwia, Paulina, Natalia, Maja i Asia przygotowały tradycyjne wróżby andrzejkowe tj. przekłuwanie serduszek z imionami, odkrywanie kubeczków, przyszłych zawodów, losowanie liczb zapisanych w gwiazdach. Po wróżbach odbyły się zabawy andrzejkowe  przeplatane pląsami, tańcami przy muzyce oraz słodkim poczęstunkiem w klasach. Przy tej okazji  dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla dzieci a starszym koleżankom za przeprowadzenie wróżb.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 


Strona 10 z 128
Aktualności
Reklama
free pokerfree poker

INTERNET XXI WIEKU

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
7 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Anna,
Dobiemir, Donat, Donata, Doris, Dorota,
Kajetan

Do końca roku zostało 147 dni.
Zodiak: Lew

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę