XXIII Festiwal Jasełek w Bazylice Mniejszej św. Jerzego w Kętrzynie

Dnia 18 stycznia 2020r. uczniowie z grupy teatralnej działającej w naszej szkole pod opieką pań B. Starukiewicz, M. Rodziewicz i E. Lisiczyńskiej wzięli udział w XXIII Festiwalu Jasełek organizowanym przez Parafialny  Oddział Akcji Katolickiej Parafii św. Jerzego w Kętrzynie. W festiwalu wzięło udział 26 grup ( grupy teatralne z przedszkola, klas 1-3 i 4-8). Po obejrzeniu wszystkich występów Jury przyznało miejsca poszczególnym grupom w trzech  kategoriach . Nasz występ bardzo się podobał jurorom. Ich szczególne uznanie zdobyła nasza scenografia, którą zaprojektował i wykonał p. Zbyszek Więcierzewski. Wyróżniono także Malwinkę Wiaterek za piękny śpiew. To wszystko sprawiło, że ostatecznie znaleźliśmy się w grupie 6 szkół, którym przyznano I miejsce. Odnieśliśmy sukces, z którego bardzo się cieszymy. Dziękujemy naszym młodym artystom i rodzicom, którzy tego dnia bardzo nam pomagali.

Barbara Starukiewicz

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE

14 stycznia 2020r. gościliśmy w murach naszej szkoły niezwykłe osoby. Z okazji zbliżającego się święta, do szkoły w Garbnie przybyli licznie Babcie i Dziadkowie, aby obejrzeć występy swoich wnucząt. Przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 i 5 pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowali i zaprezentowali różnorodny repertuar. I tak w wykonaniu najmłodszych obejrzeliśmy jasełka oraz  tańce „Śnieżynki i Dziadek Mróz”,„Chocolate”, iprowizację ruchową do piosenki w „Krainie Babci i Dziadka”oraz usłyszeliśmy piosenkę o bałwanku. Podsumowaniem imprezy były życzenia skierowane do seniorów, upominki wręczone przez dzieci, wspólne zdjęcia, a także słodki poczęstunek przy herbatce i kawie. To był rodzinnie i miło spędzony czas. Dziękujemy serdecznie Gościom za obecność i zapraszamy do nas za rok!

Joanna Saik

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 01.01.2020 r. dla naszej szkoły został wyznaczony  nowy Inspektor Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Kinga Oklińska.

Kontakt z nowym Inspektorem możliwy jest pod numerem tel. 533 327 047 oraz adresem email oklinska@togatus.pl

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
Konsultacje

Dnia 8 stycznia ( środa), w godzinach 15.00 – 16.00, odbędą się konsultacje z nauczycielami.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
Wesołych Świąt
PDF Drukuj
 


Strona 10 z 131
Aktualności
Reklama
free pokerfree poker

INTERNET XXI WIEKU

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
25 Października 2020
Imieniny obchodzą
Bonifacy, Bończa, Chryzant, Daria,
Inga, Kryspin, Maur, Sambor, Taras,
Teodozjusz, Wilhelmina

Do końca roku zostało 68 dni.
Zodiak: Skorpion

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 259 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę