Konkurs plastyczny
PDF Drukuj
 
Czytanie dla najmłodszych

W dniu 21 listopada 2014 roku uczennice klasy 5 i 6 szkoły podstawowej przeprowadziły akcję „Czytanie dla najmłodszych”. Na trzeciej godzinie lekcyjnej Paulina Kasperek oraz Dominika Paluch z klasy 5 sp. oraz Alicja Kasperek z klasy 6 sp. złożyły wizytę naszym przedszkolakom. Starsze koleżanki przeczytały maluchom fragment bajki, a następnie zadawały dzieciom pytania sprawdzające znajomość szczegółów opowieści. Wizyta była bardzo miła. Przedszkolaki były bardzo zadowolone z odwiedzin.

(Samorząd Uczniowski)

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
Dzień Życzliwości

21 listopada to Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Został uchwalony w 1973 roku w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej (USA) jako wezwanie do pokoju. Do dzisiaj znany jest tam jako „World Hello Day”. Święto amerykańskie podchwyciły inne kraje na świecie i obecnie uroczystość ta jest obchodzona w 180 państwach.

Również w naszej szkole obchodziliśmy to święto. 19 listopada (środa) ogłosiliśmy akcję „Poczta Życzliwości”. Każdy uczeń mógł napisać coś miłego i wysłać to dla wybranej osoby. Zebraliśmy bardzo dużo kartek. Zostały one rozdane dwa dni później na godzinie wychowawczej. Była to pierwsza taka akcja w naszej szkole. Nasi uczniowie udowodnili, że są bardzo życzliwi wobec innych osób.

(Samorząd Uczniowski)

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

20 listopada po raz pierwszy obchodziliśmy  Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Z tej okazji  dziewczynki z klasy II i III razem ze swoimi wychowawczyniami p. Małgosią i p. Basią przygotowały  spotkanie  dla wszystkich dzieci z klas 0  – IV poświęcone prawom dzieci.  Uczniowie  mogli wysłuchać wierszy, posłuchać piosenek . Prezentacja  multimedialna  przybliżyła dzieciom nie tylko ich prawa, ale także punkty wsparcia, w których można zgłaszać wszelkie przejawy łamania praw dzieci. W spotkaniu wzięły udział przedstawicielki rady rodziców p. Urszula Lisiecka i p. Marta Sibik. Na zakończenie przedstawiciele klas odebrali od prowadzących plan zajęć z prawami dziecka, które będą mogli powiesić w swoich klasach. Mamy nadzieję, że ten dzień zapisze się na trwałe w kalendarzu imprez i uroczystości szkolnych.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
Szkolny Konkurs Kolęd
PDF Drukuj
 


Strona 110 z 128
Aktualności
Reklama
free pokerfree poker

INTERNET XXI WIEKU

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
6 Lipca 2020
Imieniny obchodzą
Agrypina, Chociebor, Dominik, Dominika,
Goar, Gotard, Lucja, Łucja, Niegosław

Do końca roku zostało 179 dni.
Zodiak: Rak

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 80 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę