Dzień Edukacji Narodowej

11.10.13 r. w piątek obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Oprawę artystyczną akademii przygotowała pięknie klasa III z wychowawczynią Joanną Saik. Uroczystość zaszczycili: wiceburmistrz Korsz p. Wiesław Prusik, kierownik Referatu Oświaty i Kultury p. Piotr Sańko, ks. administrator Paweł Biaduńm p. Czesława Orłowska- przewodnicząca Rady Rodziców i p. Marta Sibik- skarbnik RR. . Z rąk pana wiceburmistrza nagrody Burmistrza Miasta Korsze otrzymały: dyrektor Stefania Siewruk- Welens oraz Barbara Starukiewicz. Z kolei nagrody dyrektora szkoły trafiły do: Joanny Przewódzkiej, Anety Mikołajczyk, Barbary Starukiewicz, Małgorzaty Włodarskiej, Agnieszki Szczurko, Małgorzaty Rodziewicz, Wandy Leszczyńskiej i Mariusza Saka. Wszystkich pracowników szkoły uhonorowała kwiatami Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski- tradycyjnie już pysznym ciastem.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
 
XX Akcja Sprzątania Świata-Polska

24.09.2013r. w ciszy leśnej została podsumowana XX Akcja Sprzątania Świata-Polska „Odkrywamy czystą Polskę”

Uczniowie klasy IV sp wraz z opiekunami Joanną Przewódzką , Wiesławem Borówko oraz podleśniczym Arkadiuszem Petrusiem i Jarosławem Naumiukiem posprzątali wyznaczony skraj lasu z różnego rodzaju śmieci. Zdziwieni byli, co ludzie mogą wyrzucać !!!

Następnie uczniowie uczestniczyli w ciekawej lekcji na temat  budowy lasu oraz   rozpoznawali roślinność poszczególnych pięter. W blasku ogniska i zapachu pieczonych kiełbasek wysłuchali  opowiadań o życiu lasu oraz  pracy leśników.

Dziękujemy Nadleśnictwu Srokowo za  ufundowanie kiełbasek ,ciepło ogniska oraz bardzo interesujące zajęcia z życia lasu  przeprowadzone przez podleśniczego pana  Arkadiusza Petrusia i Jarosława Naumiuka.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
 
Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W piątek, 27 września 2013 roku, odbyły się w naszej szkole coroczne wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. W wyborach wzięło udział 158 uczniów z klas 1 - 6 szkoły podstawowej i I - III gimnazjum, którzy oddawali swoje głosy na następujących kandydatów:

1. Borucki Sebastian z klasy 4 szkoły podstawowej

2. Bura Michał z klasy 5 szkoły podstawowej

3. Liman Maria z klasy III gimnazjum.

 

Oddano 157 głosów ważnych, które rozłożyły się w sposób następujący:

1. Borucki Sebastian (klasa 4 sp.) - 34 głosy

2. Bura Michał (klasa 5 sp.) - 12 głosów

3. Liman Maria (klasa III g) - 111 głosów.

Jeden głos był nieważny.

Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego w nowy roku szkolnym 2013/2014 została

Marysia Liman z klasy III gimnazjum.

Wiceprzewodniczącym został

Sebastian Borucki z klasy 4 szkoły podstawowej.

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Mariusz Paweł Sak.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
 
"Wesołe popołudnie" na sportowo

W piątek 27 września w naszej szkole odbyło się „Wesołe popołudnie” prowadzone przez panów: Wiesława Borówko i Zbigniewa Więcierzewskiego.  Na Sali gimnastycznej rozgrywano konkurencje sportowe ze słodkimi nagrodami, a w sali nr 18 można było przeżyć niesamowite przygody w grach komputerowych, która także wymagała niemałej sprawności fizycznej.  Jesteśmy bardzo ciekawi waszych wrażeń i prosimy o komentarze poniżej.

 

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
 
Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych

W piątek 27 września w Korszach Odbył się Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych. Nasza drużyna w  składzie: Patryk Kulka – kapitan, Wojtek Janków, Bartek Święcki, Mateusz Kuźmiński, Patryk Rożenko, Rafał Sikora, Albert Peterson – bramkarz zajęła III miejsce. Nasi waleczni chłopcy ulegli tylko piłkarzom z Korsz, którzy byli poza zasięgiem wszystkich drużyn z racji specjalizacji w piłce kopanej, którą trenują kilka razy w tygodniu. Mieliśmy ogromną szansę na drugą pozycję. W meczu z drużyną z Łankiejm  prowadziliśmy większą część spotkania. Dopiero pod koniec drugiej połowy po kilku błędach z naszej strony doszło do niefortunnego remisu, który w ostatecznym rozrachunku dał nam trzecią lokatę.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
 
Więcej artykułów…


Strona 110 z 111
Aktualności
free pokerfree poker

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

Do końca roku zostało 135 dni.
Zodiak: Lew

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę