NIE DAJ SIĘ UZALEŻNIENIOM – WARSZTATY PROFILAKTYCZNE

Dnia 22 września w naszej szkole odbyły się warsztaty profilaktyczne pod hasłem „ Nie daj się uzależnieniom”. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas : V, VI, VII i VIII.  Warsztat zorganizowany został w związku z realizacją zamierzeń planu profilaktyczno – wychowawczego naszej szkoły. Organizatorem warsztatu było Centrum Profilaktyki „ Ekspert” z Krakowa. Trenerem naszych grup była pani Agnieszka Filipczyk.

Zajęcia odbywały się w trzech modułach. Miały charakter wykładowy oraz warsztatowy. Uczniowie dowiedzieli się o skutkach zażywania dopalaczy, narkotyków, palenia papierosów, e-papierosów oraz spożywania alkoholu. Poruszono tez kwestię uzależnienia od smartfonów i gier komputerowych.

W podsumowaniu warsztatu powstały plakaty. Oto niektóre z nich.

   

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkowników

   (0 głos)

 


Dodaj komentarz!
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować artykuły. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nie komentowanomXcomment 1.0.7 © 2007-2020 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
NIE DAJ SIĘ UZALEŻNIENIOM – WARSZTATY PROFILAKTYCZNE

PDF Drukuj
 
Aktualności
Reklama
free pokerfree poker

INTERNET XXI WIEKU

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
25 Października 2020
Imieniny obchodzą
Bonifacy, Bończa, Chryzant, Daria,
Inga, Kryspin, Maur, Sambor, Taras,
Teodozjusz, Wilhelmina

Do końca roku zostało 68 dni.
Zodiak: Skorpion

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 248 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę