W POSZUKIWANIU WIOSNY

Wraz z ustąpieniem zimy i nadejściem cieplejszych dni pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Garbnie udali się wraz z rodzicami na wiosenne spacery i wycieczki rowerowe. Podczas nich mieli do wykonania ważne i ciekawe zdanie. W ramach edukacji przyrodniczej  w swoich miejscowościach oraz w okolicy poszukiwali oznak wiosny. To, co zobaczyli, uwiecznili na swoich zdjęciach i nagraniach.  Świetnie wykonali swoją pracę domową. Pokazali nie tylko piękno i różnorodność  wiosennej  natury, ale jednocześnie aktywnie, wspólnie i zdrowo spędzili wolny czas. Zapraszamy do klasowej fotogalerii. Miłego oglądania!

Wych. Joanna Saik

   

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkowników

   (0 głos)

 


Dodaj komentarz!
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować artykuły. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nie komentowanomXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
W POSZUKIWANIU WIOSNY

PDF Drukuj
 
Aktualności
Reklama
free pokerfree poker

INTERNET XXI WIEKU

Reklama

Deklaracja dostępności

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
20 Kwietnia 2021
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Amalia, Czesław, Czech,
Czechasz, Czechoń, Florencjusz,
Florenty, Nawoj, Sulpicjusz, Szymon,
Teodor

Do końca roku zostało 256 dni.
Zodiak: Baran

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 296 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę