ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA

W dniach 19 i 20 lutego 2019r. przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 ze szkoły w Garbnie uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Kota. Jak co roku bibliotekarka Pani Iwona Ciunczyk z Filii Bibliotecznej w Garbnie i pracownik Świetlicy Wiejskiej Pani Danuta Demczuk przygotowały najmłodszym ciekawe zajęcia. I tak uczniowie naszej szkoły obejrzeli "kocią" biblioteczkę, usłyszeli wiersze J.Tuwima "Kotek"i  H.Bechlerowej "Dwa Kotki". Poznali wiele ciekawych informacji na temat życia i zwyczajów kotów oraz obejrzeli ich wybrane rasy. Podczas czytanej opowieści ruchowej uczniowie naśladowali również własnym ciałem kocie ruchy. Na zakończenie zajęć dzieci ozdobiły maskę kota i wykonały pamiątkowe zdjęcia. Składamy gorące podziękowania Paniom Iwonce i Danusi za pięknie przygotowane i poprowadzone zajęcia.

Nauczycielki i uczniowie klas 0-3 SP w Garbnie

   

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkowników

   (0 głos)

 


Dodaj komentarz!
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować artykuły. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nie komentowanomXcomment 1.0.7 © 2007-2019 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
 
Aktualności
free pokerfree poker

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
26 Maja 2019
Dzień Matki
Imieniny obchodzą
Beda, Filip, Marianna, Paulina,
Więcemił, Wilhelmina

Do końca roku zostało 220 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę