W POSZUKIWANIU BARW, ZAPACHÓW I SMAKÓW JESIENI

26 września 2019r.uczniowie klasy 3 pod opieką swojej nauczycielki udali się na wycieczkę przyrodniczą. Jej celem było poszukiwanie barw, zapachów i smaków jesieni. Wyprawie towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda, która zachęcała trzecioklasistów do spaceru po nieznanych zakątkach Garbna. W trakcie trwania wycieczki dzieci miały okazję skosztować w ekologicznym ogrodzie przepyszne maliny i  słodkie jabłuszka. Ze smakiem schrupały też okazałą kalarepkę, którą wspólnymi siłami wyciągnęły z grządki w ogródku pani Ani- babci jednej z uczennic klasy 3.Zainteresowanie uczniów wzbudziły rabatka ozdobiona pięknymi astrami, a także ogród obsypany wapnem. W czasie wycieczki uczniowie zbierali też ciekawe okazy przyrodnicze- kolorowe liście, owoce dzikiej róży, jarzębiny, kasztany i żołędzie, które ozdobiły kącik przyrodniczy klasy 3.

Joanna Saik

   

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkowników

   (0 głos)

 


Dodaj komentarz!
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować artykuły. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nie komentowanomXcomment 1.0.7 © 2007-2020 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
W POSZUKIWANIU BARW, ZAPACHÓW I SMAKÓW JESIENI

PDF Drukuj
 
Aktualności
free pokerfree poker

Szkoła do hymnu

Reklama

Klub Szkół Unicef

Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
24 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Bogurad, Bogusz, Boguta, Bohusz,
Lucjusz, Maciej, Piotr

Do końca roku zostało 312 dni.
Zodiak: Ryba

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 75 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę