PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE "KRÓLEWNA ŚNIEŻKA"

20 listopada 2019r.przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 SP w Garbnie mieli okazję obejrzeć przedstawienie teatralne  pt."Królewna Śnieżka". Znaną baśń braci Grimm przedstawili najmłodszym widzom aktorzy ze Studia Teatralnego Krak-Art z Krakowa, którzy tego dnia zawitali w progach Biblioteki i Świetlicy Wiejskiej w Garbnie. Celem tego spotkania było wprowadzenie uczniów w świat literatury i wartości, wskazywanie im właściwych wzorców postępowania, a przede wszystkim uczestnictwo w życiu kulturalnym środowiska lokalnego.

Zebrani uczniowie z uwagą śledzili przebieg znanej im baśni. Żywo reagowali na niecne uczynki czarownicy i właściwe zachowania Śnieżki i krasnoludków. Pomimo przestróg dzieci, by nie ufać nieznajomym, Śnieżka zjada zatrute jabłko. Na pomoc przychodzą jej książę i oczywiści przedszkolaki. Wszystko dobrze się kończy. Zwycięża dobro i miłość.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pań Iwony Ciunczyk i Danuty Demczuk, które zaprosiły nas na przedstawienie.

Joanna Saik

   

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkowników

   (0 głos)

 


Dodaj komentarz!
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować artykuły. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nie komentowanomXcomment 1.0.7 © 2007-2020 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE "KRÓLEWNA ŚNIEŻKA"

PDF Drukuj
 
Aktualności
free pokerfree poker

Szkoła do hymnu

Reklama

Klub Szkół Unicef

Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
5 Czerwca 2020
Międzynarodowy Dzień Ochrony
Środowiska
Imieniny obchodzą
Bonifacy, Bończa, Dobrociech, Dobromir,
Dobrymir, Nikanor, Waleria, Walter

Do końca roku zostało 210 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 70 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę