Andrzejki klas 0-3

Jak co roku, ostatniego dnia listopada nadchodzi cudowna, magiczna i jedyna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów… oraz wróżb. To noc andrzejkowa, która jest okazją do świetnej zabawy. Czy wszystkie przepowiednie i marzenia dzieci się spełnią czas pokaże. Natomiast  andrzejki okazały się dobrą zabawą, pełną radości i śmiechu.Dzieci z klas 1-3 i oddziałów przedszkolnych spotkały się na zabawie andrzejkowej, podczas której mogły dowiedzieć się, co czeka je w przyszłości: szczęście, pieniądze, pech czy może jakaś inna niespodzianka. Oczywiście, każdy doskonale wiedział, że wróżba jest magią i doskonałą zabawą, dlatego nie należy w nią wierzyć. Dziewczyny z klasy 8: Martyna, Marta, Oliwia, Paulina, Natalia, Maja i Asia przygotowały tradycyjne wróżby andrzejkowe tj. przekłuwanie serduszek z imionami, odkrywanie kubeczków, przyszłych zawodów, losowanie liczb zapisanych w gwiazdach. Po wróżbach odbyły się zabawy andrzejkowe  przeplatane pląsami, tańcami przy muzyce oraz słodkim poczęstunkiem w klasach. Przy tej okazji  dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla dzieci a starszym koleżankom za przeprowadzenie wróżb.

   

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkowników

   (0 głos)

 


Dodaj komentarz!
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować artykuły. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nie komentowanomXcomment 1.0.7 © 2007-2020 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
Andrzejki klas 0-3

PDF Drukuj
 
Aktualności
free pokerfree poker

Szkoła do hymnu

Reklama

Klub Szkół Unicef

Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
5 Czerwca 2020
Międzynarodowy Dzień Ochrony
Środowiska
Imieniny obchodzą
Bonifacy, Bończa, Dobrociech, Dobromir,
Dobrymir, Nikanor, Waleria, Walter

Do końca roku zostało 210 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 72 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę