Akcja Tydzień Kolorów - ANTYDEPRESYJNA SZKOŁA "Uwolnij pozytywne emocje"

Od 13 do 16 stycznia nasza szkoła zamieniła się w prawdziwie bajkowy świat. Uczniowie i nauczyciele każdego dnia mieli za zadanie ubrać się w określone barwy (czerwony, zielony, żółty, niebieski). Każdego dnia było do wykonania także zadanie specjalne jak: stworzenie "Bukietu pozytywnych emocji", przebranie jednej lub kilku osób z klasy w strój z recyklingu, napisanie wiersza z wyrazami zawierającymi trudności ortograficzne a ostatnim zadaniem było stworzenie szalonej fryzury lub nakrycia głowy (tego dnia w naszej szkole pojawiło się całe mnóstwo niebieskowłosych uczniów. Wszystkie klasy z zaangażowaniem uczestniczyły w zadaniach. Efekty na zdjęciach poniżej. Na wyróżnienie zasługuje grupa  p.Ali Walewskiej, która każdego dnia była w stu procentach ubrana w odpowiedni kolor. Brawo Zerówkowicze!!!

E.L.

   

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkowników

   (0 głos)

 


Dodaj komentarz!
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować artykuły. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nie komentowanomXcomment 1.0.7 © 2007-2020 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
Akcja Tydzień Kolorów - ANTYDEPRESYJNA SZKOŁA "Uwolnij pozytywne emocje"

PDF Drukuj
 
Aktualności
free pokerfree poker

Szkoła do hymnu

Reklama

Klub Szkół Unicef

Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
18 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Fryda,
Konstancja, Krystiana, Maksym, Sawa,
Sylwan, Sylwana, Symeon, Więcesława,
Zuzanna, Zula

Do końca roku zostało 318 dni.
Zodiak: Wodnik

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 85 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę