Akcja Tydzień Kolorów - ANTYDEPRESYJNA SZKOŁA "Uwolnij pozytywne emocje"

Od 13 do 16 stycznia nasza szkoła zamieniła się w prawdziwie bajkowy świat. Uczniowie i nauczyciele każdego dnia mieli za zadanie ubrać się w określone barwy (czerwony, zielony, żółty, niebieski). Każdego dnia było do wykonania także zadanie specjalne jak: stworzenie "Bukietu pozytywnych emocji", przebranie jednej lub kilku osób z klasy w strój z recyklingu, napisanie wiersza z wyrazami zawierającymi trudności ortograficzne a ostatnim zadaniem było stworzenie szalonej fryzury lub nakrycia głowy (tego dnia w naszej szkole pojawiło się całe mnóstwo niebieskowłosych uczniów. Wszystkie klasy z zaangażowaniem uczestniczyły w zadaniach. Efekty na zdjęciach poniżej. Na wyróżnienie zasługuje grupa  p.Ali Walewskiej, która każdego dnia była w stu procentach ubrana w odpowiedni kolor. Brawo Zerówkowicze!!!

E.L.

   

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkowników

   (0 głos)

 


Dodaj komentarz!
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować artykuły. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nie komentowanomXcomment 1.0.7 © 2007-2020 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
Akcja Tydzień Kolorów - ANTYDEPRESYJNA SZKOŁA "Uwolnij pozytywne emocje"

PDF Drukuj
 
Aktualności
Reklama
free pokerfree poker

INTERNET XXI WIEKU

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
7 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Anna,
Dobiemir, Donat, Donata, Doris, Dorota,
Kajetan

Do końca roku zostało 147 dni.
Zodiak: Lew

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 89 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę