Wesołe ferie zimowe… .

W dniach 20.01.2020r. – 24.01.2020r. w naszej szkole odbywało się półzimowisko. Chętni dopisali. Zebrała się grupa 30 wspaniałych, którzy postanowili aktywnie, w gronie koleżanek i kolegów, spędzić zimowy czas….bez śniegu niestety. Organizatorki zapewniły jednak wiele atrakcji uczestnikom. Mamy nadzieję, że nie było nudy i pozostały w pamięci tylko wesołe, szalone wspomnienia.

Uczestnicy, ze względu na wiek zostali podzieleni na dwie grupy : „Pingwinki” i „ Wesoła piętnastka”.

Wspólnie piekliśmy pizzę, którą później zajadaliśmy, braliśmy udział w eksperymentach, oglądaliśmy w kinie zabawne i ciekawe filmy, podziwialiśmy gwiazdozbiory w planetarium, graliśmy w kręgle a w dniu kończącym wspólną przygodę – zażywaliśmy kąpieli w cieplutkiej wodzie parku „Tropikana”.

Nad prawidłowym przebiegiem zimowego wypoczynku czuwała niezastąpiona pani wicedyrektor Barbara Starukiewicz.  Za plan, program i przebieg wspólnych zabaw odpowiadały wychowawczynie – Danuta Wołkowiak i Justyna Komarowska.

Oto kilka fotek.

   

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkowników

   (0 głos)

 


Dodaj komentarz!
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować artykuły. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nie komentowanomXcomment 1.0.7 © 2007-2020 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
Wesołe ferie zimowe… .

PDF Drukuj
 
Aktualności
Reklama
free pokerfree poker

INTERNET XXI WIEKU

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
7 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Anna,
Dobiemir, Donat, Donata, Doris, Dorota,
Kajetan

Do końca roku zostało 147 dni.
Zodiak: Lew

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 80 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę