BAL KARNAWAŁOWY

W piątek 17 stycznia  w godz. od 11.00 do godz. 17.00  w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami,  zachęcała do szampańskiej zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach np.: w rzucaniu woreczków do celu, tańcu w parach z balonem, tańcu wygibańcu czy tańcu z gazetą na głowie. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli drobnymi upominkami oraz słodyczami. Punktem kulminacyjnym zabawy karnawałowej był wybór króla i królowej balu, którymi zostali – Kacper Jaroński z przedszkola oraz Julia Małyska z klasy V. Złoty bilet za najbardziej wystrzałowy strój otrzymała – Malwina Wiaterek z klasy V.

W trakcie trwania zabawy uczniowie mogli kupić ciasta, napoje, spróbować szczęścia w loterii a także zjeść bigos przygotowany przez nasze panie kucharki.

Od godziny 15 odbyła się dyskoteka dla  klas IV-VIII. Było mniej przebierańców, ale niektórym nie zabrakło wyobraźni i przyodziali się w prawdziwe stroje karnawałowe, mieniące się cekinami oraz różnymi świecidełkami. Podczas dyskoteki swój układ taneczny zatańczyli chętni uczniowie. Zrobili ogromne wrażenie na pozostałych uczniach. Po godzinie 17.00 zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.

   

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkowników

   (0 głos)

 


Dodaj komentarz!
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować artykuły. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nie komentowanomXcomment 1.0.7 © 2007-2020 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
BAL KARNAWAŁOWY

PDF Drukuj
 
Aktualności
Reklama
free pokerfree poker

INTERNET XXI WIEKU

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
7 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Anna,
Dobiemir, Donat, Donata, Doris, Dorota,
Kajetan

Do końca roku zostało 147 dni.
Zodiak: Lew

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 79 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę