Walentynki 2021

Dnia 12 lutego 2021 roku w naszej szkole było walentynkowo. Biblioteka szkolna przygotowała dla uczniów niespodzianki, które gwarantowały doskonałą zabawę. W tym dniu odbywały się także zabawy karnawałowo – walentynkowe w klasie  drugiej i trzeciej oraz zerówce.

Bibliotekarka szkolna ogłosiła wcześniej konkurs na najdłuższy łańcuch wykonany z walentynkowych serduszek. Wykonanie łańcucha miało być dziełem całej klasy. Obserwowałam przez kilka dni zaangażowanie uczniów oraz wychowawczyń klas w wykonanie pracy konkursowej. Dzieciaki pracowały z ogromnym zaangażowaniem a efekty pracy były zaskakujące… . Wszyscy uczestnicy od zerówki po klasę trzecią, przynieśli swoje łańcuch na pierwsze piętro no i zaczęło się rozkładanie i emocje. Łańcuchy były bardzo długie, pięknie, starannie wykonane. Przy ogłoszeniu wyników konkursu doceniłam wkład i zaangażowanie uczniów i nauczycielek, wszyscy powinni być zwycięzcami… . Pierwsze miejsce zajęła klasa III. Łańcuch serduszkowy rozciągnięty był na całą długość korytarza i jeszcze nie miał końca. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkie upominki. Klasa trzecia otrzymała cukierki.

Kolejnym punktem zabawy było rozdanie poczty walentynkowej. Emocji było mnóstwo, każdy liczył na miłosny liścik. I było ich sporo, radości nie było końca. Walentynkowe życzenia otrzymała także pani Ala z klasy zerowej, pani Basia z klasy trzeciej i pani Justyna z biblioteki.

Na korytarzu szkolnym bibliotekarka przygotowała gazetkę pt. „Walentynkowe poczytajki”, śmieszne wierszyki i życzenia Walentynkowe.

Na zakończenie zabawy, z łańcucha wykonanego przez uczniów klasy drugiej, uformowaliśmy serce, które zostało wstawione na stronę naszej szkoły na Facebooku. Były to życzenia od nasz wszystkich ze szkoły dla tych wszystkich, którzy musza nadal uczyć się w domu.

Justyna Komarowska

Napisz pierwszy komentarz
Walentynki 2021

PDF Drukuj
 
Aktualności
Reklama
free pokerfree poker

INTERNET XXI WIEKU

Reklama

Deklaracja dostępności

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
20 Kwietnia 2021
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Amalia, Czesław, Czech,
Czechasz, Czechoń, Florencjusz,
Florenty, Nawoj, Sulpicjusz, Szymon,
Teodor

Do końca roku zostało 256 dni.
Zodiak: Baran

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 318 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę