Ślubowanie klasy pierwszej

18 października w naszej szkole  odbyła się uroczystość  ślubowania i pasowania pierwszoklasistów. Tego dnia uczniowie w galowych strojach, w kolorowych czapkach i z bijącym sercem czekali na rozpoczęcie uroczystości. Wreszcie nadszedł ten moment. Konferansjerka –Roksana Pasternak przywitała dyrekcję szkoły, rodziców, nauczycieli i uczniów. Pojawiła się też dobra wróżka (Paulina Kasperek) i czarna wróżka (Zuzia Iwańska). Wróżki poddały dzieci różnym próbom, podczas których wykazały się znajomością symboli narodowych, przepisów ruchu drogowego, zasad dobrego zachowania w szkole i pięknie zaśpiewanymi piosenkami. Następnie pierwszaki złożyły ślubowanie, po którym czarna wróżka poprosiła p. dyrektor  Stefanię Siewruk - Welens  o dokonanie pasowania na uczniów i przyjęcie ich do grona społeczności uczniowskiej. Wychowawczyni  Małgorzata Rodziewicz wręczyła uczniom pamiątkowe dyplomy i legitymacje szkolne, rodzice rożki obfitości , 5 i 6-latki słodkości , a koleżanki i koledzy z kl. 2 i 3 drobne upominki. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci pierwszaków.

Autor: Małgorzata Rodziewicz

Napisz pierwszy komentarz
Ślubowanie klasy pierwszej

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
 
Aktualności
free pokerfree poker

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Agnieszka,
Drogomysł, Franciszek, Laura, Marcjan,
Radomił, Rainer, Wolmar

Do końca roku zostało 198 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę