Ślubowanie klasy pierwszej

18 października w naszej szkole  odbyła się uroczystość  ślubowania i pasowania pierwszoklasistów. Tego dnia uczniowie w galowych strojach, w kolorowych czapkach i z bijącym sercem czekali na rozpoczęcie uroczystości. Wreszcie nadszedł ten moment. Konferansjerka –Roksana Pasternak przywitała dyrekcję szkoły, rodziców, nauczycieli i uczniów. Pojawiła się też dobra wróżka (Paulina Kasperek) i czarna wróżka (Zuzia Iwańska). Wróżki poddały dzieci różnym próbom, podczas których wykazały się znajomością symboli narodowych, przepisów ruchu drogowego, zasad dobrego zachowania w szkole i pięknie zaśpiewanymi piosenkami. Następnie pierwszaki złożyły ślubowanie, po którym czarna wróżka poprosiła p. dyrektor  Stefanię Siewruk - Welens  o dokonanie pasowania na uczniów i przyjęcie ich do grona społeczności uczniowskiej. Wychowawczyni  Małgorzata Rodziewicz wręczyła uczniom pamiątkowe dyplomy i legitymacje szkolne, rodzice rożki obfitości , 5 i 6-latki słodkości , a koleżanki i koledzy z kl. 2 i 3 drobne upominki. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci pierwszaków.

Autor: Małgorzata Rodziewicz

Napisz pierwszy komentarz
Ślubowanie klasy pierwszej

PDF Drukuj
 
Aktualności
Reklama
free pokerfree poker

INTERNET XXI WIEKU

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
6 Lipca 2020
Imieniny obchodzą
Agrypina, Chociebor, Dominik, Dominika,
Goar, Gotard, Lucja, Łucja, Niegosław

Do końca roku zostało 179 dni.
Zodiak: Rak

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 79 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę