Dzień Niepodległości 11 listopada

PDF Drukuj

Dzień Niepodległości 11 listopada 2017r.  to jedno z najważniejszych świąt narodowych. W tym roku obchodziliśmy  99 rocznicę odzyskania niepodległości. Upamiętniła ono wydarzenia z 11 listopada 1918 roku, kiedy Polska odzyskała wolność po 123 latach niewoli. W atmosferę tamtych czasów przenieśli nas uczniowie klasy 6 i 7 SP w przygotowanym pod opieką p. Rodziewicz i Starukiewicz montażu słowno – muzycznym pt. „ Pociąg do wolności”, który zaprezentowali w naszej szkole dnia 9 listopada 2017r.

Ten dzień zapisze się również na kartach historii naszej szkoły jako dzień przyjęcia do grona uczniów dzieci z klasy pierwszej. Chociaż jest ich niewielu, bo zaledwie 10 – zaprezentowali się pięknie w swoim programie artystycznym. Pasowania dokonała dyrektor szkoły p. Stefania Siewruk – Welens. Każdy pierwszoklasista otrzymał od pani dyrektor słodki upominek. Upominkami obdarowali uczniów również ich rodzice oraz koleżanki i koledzy z przedszkola , klasy 2, 3a i 3b.

 
Aktualności Szkoła Niepodległej Dzień Niepodległości 11 listopada
free pokerfree poker

Szkoła do hymnu

Reklama

Klub Szkół Unicef

Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
31 Marca 2020
Imieniny obchodzą
Amos, Balbina, Beniamin, Dobromira,
Gwidon, Kirył, Korneli, Kornelia

Do końca roku zostało 276 dni.
Zodiak: Baran

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 85 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę