ZAJĘCIA Z KODOWANIA

W ramach współpracy z Filią Biblioteczną z Garbna i Świetlicą Wiejską, w piątek 13 grudnia 2018r. dzieci z oddziału przedszkolnego i klas 1-3 naszej szkoły uczestniczyły w czterogodzinnych warsztatach z kodowania. Poprowadził je informatyk z MGBP w Korszach p. Maciej Ceglecki. Podczas trwania warsztatów nasi uczniowie uczyli się obsługiwać  i kodować trasę poruszania się  robotów  Photon  i Mbot. Zapoznali się również z robotem "gąsienicą" i "robakiem" oraz obejrzeli pokaz poruszania się drona. Podczas zajęć rozwiązywali różne zadania wymyślone przez pana Macieja, za co zdobywali czekoladowe mikołajki, plakietki i naklejki . Dzieci z zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestniczyły w warsztatach. Dziękujemy  dyrektor MGBP w Korszach pani Jadwidze Hajduk , informatykowi  panu Maciejowi Cegleckiemu oraz paniom Iwonie Ciunczyk, Danucie Demczuk i Katarzynie Kietlińskiej  za zorganizowanie tak interesujących i potrzebnych zajęć.

Nauczycielki klas 0-3  SP w Garbnie

Napisz pierwszy komentarz
ZAJĘCIA Z KODOWANIA

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
 
Aktualności
free pokerfree poker

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
25 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Gaudencjusz, Gaudenty, Grzegorz, Ludwik,
Luiza, Michał, Sieciesław

Do końca roku zostało 129 dni.
Zodiak: Panna

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę