Z WIZYTĄ NA POCZCIE W GARBNIE

W piątek 13 grudnia 2018r.uczniowie klasy 2 SP w Garbnie podczas zajęć w szkole pod kierunkiem swojej nauczycielki pani Joanny Saik przygotowywali  karty świąteczne, pisali życzenia świąteczne i prawidłowo adresowali koperty. Następnie udali się ze na pocztę w Garbnie, by wysłać listy do swoich najbliższych. Dzieci samodzielnie liczyły pieniądze, by kupić znaczki na listy krajowe i zagraniczne. Na zakończenie wrzuciły przygotowane listy do skrzynki pocztowej. Wizyta na poczcie wzbudziła wiele pozytywnych emocji wśród dzieci, gdyż niektóre z nich po raz pierwszy w życiu naklejały znaczek pocztowy i samodzielnie wysyłały listy.

Joanna Saik

Napisz pierwszy komentarz
Z WIZYTĄ NA POCZCIE W GARBNIE

PDF Drukuj
 
Aktualności
free pokerfree poker

Szkoła do hymnu

Reklama

Klub Szkół Unicef

Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
20 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Dobiegniew, Fabian, Sebastian
Do końca roku zostało 347 dni.
Zodiak: Wodnik

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 63 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę