Konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”

W czwartek 13 grudnia, w Powiatowym Domu Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie miało miejsce uroczyste ogłoszenie wyników konkursu plastycznego „ Zapobiegajmy pożarom”. Powiatowy etap konkursu został zrealizowany we współpracy z Powiatową Komendą Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie oraz Powiatowego Domu Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem w naszym powiecie, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Do konkursu na szczeblu powiatowym wpłynęło aż 117 prac w różnych kategoriach wiekowych. Antoni Hajduk uczeń klasy czwartej zajął drugie miejsce w kategorii klasy IV-VI.Nagrodę  wręczył Starosta Kętrzyński Michał Kochanowski oraz Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie Szymon Sapieha. Młodemu artyście gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych etapach konkursu.

Napisz pierwszy komentarz
Konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”

PDF Drukuj
 
Aktualności
free pokerfree poker

Szkoła do hymnu

Reklama

Klub Szkół Unicef

Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
20 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Dobiegniew, Fabian, Sebastian
Do końca roku zostało 347 dni.
Zodiak: Wodnik

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 63 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę