Konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”

W czwartek 13 grudnia, w Powiatowym Domu Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie miało miejsce uroczyste ogłoszenie wyników konkursu plastycznego „ Zapobiegajmy pożarom”. Powiatowy etap konkursu został zrealizowany we współpracy z Powiatową Komendą Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie oraz Powiatowego Domu Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem w naszym powiecie, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Do konkursu na szczeblu powiatowym wpłynęło aż 117 prac w różnych kategoriach wiekowych. Antoni Hajduk uczeń klasy czwartej zajął drugie miejsce w kategorii klasy IV-VI.Nagrodę  wręczył Starosta Kętrzyński Michał Kochanowski oraz Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie Szymon Sapieha. Młodemu artyście gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych etapach konkursu.

Napisz pierwszy komentarz
Konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
 
Aktualności
free pokerfree poker

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
25 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Gaudencjusz, Gaudenty, Grzegorz, Ludwik,
Luiza, Michał, Sieciesław

Do końca roku zostało 129 dni.
Zodiak: Panna

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 94 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę