Walentynki

14 lutego 2019 w naszej szkole odbyły się walentynki. Z tej okazji uczniowie przygotowali zabawny występ nawiązujący do historii miłość pt. „Miłość od prehistorii do współczesności”. Samorząd uczniowski sprzedawał uczniom karty walentynkowe - sprzedano 68 walentynek i tym samym zarobiono 102 zł. Kwota w całości zasili kolejne działania samorządu. Uczniowie wszystkich klas i oddziałów przedszkolnych mogli wysłać walentynkę przez pocztę walentynkową, zorganizowaną przez uczniów. Jak co roku niespodziankę mieliśmy też od naszych wspaniałych rodziców. Mamy z Rady Rodziców przekazały każdej klasie pyszne, nieziemsko słodkie i „serduszkowe” ptasie mleczko. Dziękujemy, było pycha.

♥ To był naprawdę udany dzień. ♥

Działania uczniów wspierali: p. Mariusz Sak, p. Ela Lisiczyńska

Napisz pierwszy komentarz
Walentynki

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
 
Aktualności
free pokerfree poker

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
26 Maja 2019
Dzień Matki
Imieniny obchodzą
Beda, Filip, Marianna, Paulina,
Więcemił, Wilhelmina

Do końca roku zostało 220 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę