ZUZIA Z KL. VI LAUREATKĄ KONKURSU LITERACKIEGO „LIST DO TATY”

W dniu 19.09.2019r. Zuzanna Lewkowicz uczennica klasy VI udała się wraz ze swoją nauczycielką języka polskiego do siedziby Senator RP Małgorzaty Kopiczko w Ełku, aby odebrać nagrodę za zdobycie II miejsca na etapie okręgowym w piątej edycji konkursu „List do taty” , ogłoszonym przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP we współpracy z Fundacją im. Świętych Cyryla i Metodego.

W czerwcu, będąc jeszcze w piątej klasie, Zuzia, podobnie jak jej koleżanki i koledzy z klasy, po lekcji języka polskiego na temat roli ojca w rodzinie miała za zadanie napisać pracę na temat: „Kim jest i co dla mnie znaczy mój tata (ojczym lub ojciec zastępczy)”. Powstały bardzo piękne, refleksyjne i wzruszające prace, które wysłano do Pani Senator, będącej organizatorem etapu okręgowego konkursu „List do taty”.

Na początku września okazało się, że spośród kilkudziesięciu prac, jakie wpłynęły na konkurs, praca Zuzanny Lewkowicz zajęła II miejsce. Na zaproszenie Pani Senator zgłosiłyśmy się po odbiór nagród rzeczowych oraz dyplomów pamiątkowych. Spotkanie w Ełku przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Wszyscy laureaci poczuli się niezwykle docenieni.

Ewa Nowińska-Dymek

Napisz pierwszy komentarz
ZUZIA Z KL. VI LAUREATKĄ KONKURSU LITERACKIEGO „LIST DO TATY”

PDF Drukuj
 
Aktualności
free pokerfree poker

Szkoła do hymnu

Reklama

Klub Szkół Unicef

Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
24 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Bogurad, Bogusz, Boguta, Bohusz,
Lucjusz, Maciej, Piotr

Do końca roku zostało 312 dni.
Zodiak: Ryba

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę