Turniej Piłki Nożnej

19 września w hali sportowej, w Korszach odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej  dla uczniów urodzonych w latach 2005-2006. Drużynę dziewcząt reprezentowały: Zuzanna Baranowska, Nikola Balcewicz, Milena Lasek, Julia Małyska, Michalina Rutkowska, Aniela Stolarczyk. W zespole chłopców wystąpili: Damian Choszcz, Kacper Kuś, Michał Łokucijewski, Jakub Mikulski, Jarosław Suwezda, Karol Szytek, Radek Wiśniewski. W turnieju wzięło udział osiem drużyn, które grały systemem każdy z każdym w swojej grupie.  Po wyrównanych i zaciekłych meczach dziewczęta zajęły drugie miejsce a chłopcy czwarte. Sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych turniejach.

Napisz pierwszy komentarz
Turniej Piłki Nożnej

PDF Drukuj
 
Aktualności
free pokerfree poker

Klub Szkół Unicef

Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
15 Października 2019
Imieniny obchodzą
Brunon, Gościsława, Jadwiga, Sewer,
Tekla, Teresa

Do końca roku zostało 78 dni.
Zodiak: Waga

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 99 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę