Wesołe ferie zimowe…

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Garbnie informuje, że w dniach 20.01.2020r.- 24.01.2020r. w naszej szkole będzie odbywało się półzimowisko dla dzieci klas I – VIII. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Liczba miejsc jest ograniczona. O szczegółach organizowanego wypoczynku, odpłatności zostaną Państwo poinformowani po przerwie świątecznej.

Napisz pierwszy komentarz

PDF Drukuj
 
Aktualności Aktualności
free pokerfree poker

Szkoła do hymnu

Reklama

Klub Szkół Unicef

Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
17 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Antoni, Jan, Rościsław
Do końca roku zostało 350 dni.
Zodiak: Koziorożec

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę