WARSZTATY ŚWIĄTECZNE W KLASIE 3

W środę 18.12.2019r. w godz.16-18.30  w sali nr 4 w Szkole Podstawowej w Garbnie odbyły się niezapomniane warsztaty świąteczne. Tego dnia uczniowie klasy 3 mieli przyjemność pracować pod kierunkiem niezwykle kreatywnej i utalentowanej osoby - Pani Anny Gnoińskiej. Pani Ania jest emerytowaną nauczycielką naszej szkoły , a jednocześnie babcią trzecioklasistki. Na warsztaty przybyła z rodzinką- z córką Dominiką i wnuczętami Dominikiem i Weronką. Pomimo, że odwykła już od pracy w szkole, dla nas zrobiła wyjątek i zgodziła się poprowadzić popołudniowe zajęcia.

Podczas warsztatów uczniowie klasy 3 pod kierunkiem Pani Ani wykonali piękne świeczniki,  zrobili też zawieszane gwiazdki oraz papierowe i brokatowe choineczki. Odbył się również konkurs  świąteczny, w którym trzecioklasiści popisali się wiedzą. Wszystkich uczestników nagrodzono upominkami. Podczas zajęć panowała twórcza i miła atmosfera, a czas nieubłaganie mijał. Pani Ania przekazała nam na zakończenie zajęć materiały i pomysły na wykonanie oryginalnych łańcuchów choinkowych, zaś córka Weronika przygotowała dzieciom świąteczne kolorowanki. Wyczarowane przez dzieci świąteczne cudeńka powędrowały  do ich domów.

Uczniowie klasy 3 wraz z Wychowawczynią pragną złożyć serdeczne podziękowania Pani Ani i jej Rodzinie za przeprowadzenie niezwykłych i niezapomnianych warsztatów.

Organizatorzy: Joanna, Hanna i Marek Saikowie

Napisz pierwszy komentarz

PDF Drukuj
 
Aktualności Aktualności
free pokerfree poker

Szkoła do hymnu

Reklama

Klub Szkół Unicef

Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
17 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Antoni, Jan, Rościsław
Do końca roku zostało 350 dni.
Zodiak: Koziorożec

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 66 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę