JASEŁKA

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, 20 grudnia 2019r.  w Szkole Podstawowej im. Zasłużonych dla Warmii i Mazur w Garbnie  zostały wystawione jasełka przygotowane przez uczniów  z kl. 2,3,5 pod opieką nauczycielek p. Barbary Starukiewicz, Małgorzaty Rodziewicz i Elżbiety Lisiczyńskiej.

W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii wykonanej przez p. Zbigniewa Więcierzewskiego , mali aktorzy przedstawili sceny narodzin  Pana Jezusa. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności.

Barbara Starukiewicz

Napisz pierwszy komentarz

PDF Drukuj
 
Aktualności Aktualności
free pokerfree poker

Szkoła do hymnu

Reklama

Klub Szkół Unicef

Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
17 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Antoni, Jan, Rościsław
Do końca roku zostało 350 dni.
Zodiak: Koziorożec

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 74 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę