JASEŁKA

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, 20 grudnia 2019r.  w Szkole Podstawowej im. Zasłużonych dla Warmii i Mazur w Garbnie  zostały wystawione jasełka przygotowane przez uczniów  z kl. 2,3,5 pod opieką nauczycielek p. Barbary Starukiewicz, Małgorzaty Rodziewicz i Elżbiety Lisiczyńskiej.

W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii wykonanej przez p. Zbigniewa Więcierzewskiego , mali aktorzy przedstawili sceny narodzin  Pana Jezusa. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności.

Barbara Starukiewicz

Napisz pierwszy komentarz

PDF Drukuj
 
Aktualności Aktualności
Reklama
free pokerfree poker

INTERNET XXI WIEKU

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
7 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Anna,
Dobiemir, Donat, Donata, Doris, Dorota,
Kajetan

Do końca roku zostało 147 dni.
Zodiak: Lew

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 79 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę