DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE

14 stycznia 2020r. gościliśmy w murach naszej szkoły niezwykłe osoby. Z okazji zbliżającego się święta, do szkoły w Garbnie przybyli licznie Babcie i Dziadkowie, aby obejrzeć występy swoich wnucząt. Przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 i 5 pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowali i zaprezentowali różnorodny repertuar. I tak w wykonaniu najmłodszych obejrzeliśmy jasełka oraz  tańce „Śnieżynki i Dziadek Mróz”,„Chocolate”, iprowizację ruchową do piosenki w „Krainie Babci i Dziadka”oraz usłyszeliśmy piosenkę o bałwanku. Podsumowaniem imprezy były życzenia skierowane do seniorów, upominki wręczone przez dzieci, wspólne zdjęcia, a także słodki poczęstunek przy herbatce i kawie. To był rodzinnie i miło spędzony czas. Dziękujemy serdecznie Gościom za obecność i zapraszamy do nas za rok!

Joanna Saik

Napisz pierwszy komentarz
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE

PDF Drukuj
 
Aktualności
free pokerfree poker

Szkoła do hymnu

Reklama

Klub Szkół Unicef

Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
18 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Fryda,
Konstancja, Krystiana, Maksym, Sawa,
Sylwan, Sylwana, Symeon, Więcesława,
Zuzanna, Zula

Do końca roku zostało 318 dni.
Zodiak: Wodnik

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę