XXIII Festiwal Jasełek w Bazylice Mniejszej św. Jerzego w Kętrzynie

Dnia 18 stycznia 2020r. uczniowie z grupy teatralnej działającej w naszej szkole pod opieką pań B. Starukiewicz, M. Rodziewicz i E. Lisiczyńskiej wzięli udział w XXIII Festiwalu Jasełek organizowanym przez Parafialny  Oddział Akcji Katolickiej Parafii św. Jerzego w Kętrzynie. W festiwalu wzięło udział 26 grup ( grupy teatralne z przedszkola, klas 1-3 i 4-8). Po obejrzeniu wszystkich występów Jury przyznało miejsca poszczególnym grupom w trzech  kategoriach . Nasz występ bardzo się podobał jurorom. Ich szczególne uznanie zdobyła nasza scenografia, którą zaprojektował i wykonał p. Zbyszek Więcierzewski. Wyróżniono także Malwinkę Wiaterek za piękny śpiew. To wszystko sprawiło, że ostatecznie znaleźliśmy się w grupie 6 szkół, którym przyznano I miejsce. Odnieśliśmy sukces, z którego bardzo się cieszymy. Dziękujemy naszym młodym artystom i rodzicom, którzy tego dnia bardzo nam pomagali.

Barbara Starukiewicz

Napisz pierwszy komentarz
XXIII Festiwal Jasełek w Bazylice Mniejszej św. Jerzego w Kętrzynie

PDF Drukuj
 
Aktualności
Reklama
free pokerfree poker

INTERNET XXI WIEKU

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
7 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Anna,
Dobiemir, Donat, Donata, Doris, Dorota,
Kajetan

Do końca roku zostało 147 dni.
Zodiak: Lew

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 84 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę