Show Teatr

Dnia 4 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w widowisku multimedialnym w kinie „Gwiazda” Kętrzynie. Widowisko zostało przygotowane przez „Teatr Show”. Przedszkolaki oraz uczniowie klas I – III wzięli udział w spektaklu pt. „Kot w butach”. Niespodzianka spektaklu polegał na tym, że uczniowie stawali się aktorami, przebierali się w stroje bajkowych postaci. Realizatorzy nagrywali występy dzieci. Maluchom sprawiło to ogromną radość.

Klasy IV – VIII wzięły udział w spektaklu pt. „Legendy polskie – filmowa podróż w czasie”. Interesująca fabuła, która przeniosła nas w czasie do roku 966 i przeplatała wiadomości historyczne z dziejów państwa polskiego z nowinkami technologicznymi czasów obecnych, bardzo podobała się uczniom. Uczniowie brali udział w konkursach na scenie, odpowiadali na różne pytania, wcielali się w role postaci z historii Polski. Było wesoło i pouczająco. Realizatorzy przedstawienia również nagrywali wszystkie występy.

Z nagranych materiałów powstaną filmy, które organizatorzy prześlą do szkoły. Będziemy wspólnie je oglądać.

Justyna Komarowska

Napisz pierwszy komentarz

PDF Drukuj
 
Aktualności Aktualności
free pokerfree poker

Szkoła do hymnu

Reklama

Klub Szkół Unicef

Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
31 Marca 2020
Imieniny obchodzą
Amos, Balbina, Beniamin, Dobromira,
Gwidon, Kirył, Korneli, Kornelia

Do końca roku zostało 276 dni.
Zodiak: Baran

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 88 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę