Show Teatr

Dnia 4 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w widowisku multimedialnym w kinie „Gwiazda” Kętrzynie. Widowisko zostało przygotowane przez „Teatr Show”. Przedszkolaki oraz uczniowie klas I – III wzięli udział w spektaklu pt. „Kot w butach”. Niespodzianka spektaklu polegał na tym, że uczniowie stawali się aktorami, przebierali się w stroje bajkowych postaci. Realizatorzy nagrywali występy dzieci. Maluchom sprawiło to ogromną radość.

Klasy IV – VIII wzięły udział w spektaklu pt. „Legendy polskie – filmowa podróż w czasie”. Interesująca fabuła, która przeniosła nas w czasie do roku 966 i przeplatała wiadomości historyczne z dziejów państwa polskiego z nowinkami technologicznymi czasów obecnych, bardzo podobała się uczniom. Uczniowie brali udział w konkursach na scenie, odpowiadali na różne pytania, wcielali się w role postaci z historii Polski. Było wesoło i pouczająco. Realizatorzy przedstawienia również nagrywali wszystkie występy.

Z nagranych materiałów powstaną filmy, które organizatorzy prześlą do szkoły. Będziemy wspólnie je oglądać.

Justyna Komarowska

Napisz pierwszy komentarz
Show Teatr

PDF Drukuj
 
Aktualności
Reklama
free pokerfree poker

INTERNET XXI WIEKU

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
15 Lipca 2020
Imieniny obchodzą
Daniel, Dawid, Dawida, Egon, Henryk,
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota,
Lubomysł, Niecisław, Włodzimierz

Do końca roku zostało 170 dni.
Zodiak: Rak

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 88 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę