Informacje na temat telefonu konsultacyjnego.

Szanowni Państwo, z dniem 25 stycznia Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Kętrzynie uruchamia stałe dyżury telefoniczne służące wsparciu i konsultacjom udzielanym przez pracowników Poradni. Wsparcie kierowane jest do rodziców, nauczycieli i uczniów. Z telefonu można korzystać w godzinach 16.00 – 19.00 w dni powszednie. Obowiązuje stały grafik dyżurujących specjalistów.Jednocześnie informuję, że od 25.01.2021, że wszystkie aktualne informacje dotyczące Poradani oraz PODN znajda Państwo na stronie www.powreketrzyn.pl

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
Jest taki dzień…

W przeddzień  przerwy świątecznej uczniowie klasy 3  wraz ze swoimi paniami: p.Basią Starukiewicz i Elą Lisiczyńską  zaprezentowali uczniom i nauczycielom naszej szkoły montaż słowno – muzyczny pt.   „ Jest taki dzień”, do którego przygotowywali się podczas zajęć koła teatralnego. Wydarzenie miało formę wydarzenia online. Odbyło się na platformie ZOOM. Najpierw dla uczniów młodszych, następnie dla starszych. Uczniowie zaprezentowali wiersze i tradycje związane ze świętami Bożego Narodzenia, składali wszystkim zebranym życzenia świąteczne i noworoczne. Widzowie mogli posłuchać pięknych polskich kolęd i pastorałek. To spotkanie, choć inne niż każdego roku wprowadziło wszystkich w magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia.

Barbara Starukiewicz

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
Akcja „Ferie bez nudy”

Początek nowego roku to równocześnie rozpoczęcie ferii zimowych. W tym roku szkolnym odbędą się one dla uczniów z całego kraju w jednym terminie i potrwają od 4 do 17 stycznia 2021 r. Chcemy, aby czas odpoczynku był jednak inspirujący, dlatego przygotowaliśmy ciekawą ofertę dla uczniów i ich rodzin.

Ferie z TVP

Rozrywka, ciekawe filmy i seriale, a także wciągające programy sportowe i lifestylowe – to główne propozycje przygotowane przez Telewizję Polską. W ramach emitowanego codziennie cyklu dynamicznych, 20-minutowych programów edukacyjnych każdy znajdzie coś dla siebie - miłośnicy piłki nożnej, tańca czy też młody koneser sztuki. Propozycje te z powodzeniem zaangażują całe rodziny do wspólnego i niezwykle interesującego spędzania czasu!

Więcej informacji https://www.gov.pl/web/edukacja/ferie-z-tvp-wyjatkowa-propozycja-dla-rodzin

Akcja „Ferie bez nudy”

Wspólnie z nami pomysły na to, aby nie nudzić się w czasie ferii przygotowała także Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej. „Ferie bez nudy” to zbiór ciekawych propozycji działań udostępnionych w interaktywnej formie na specjalnej platformie internetowej. Wśród nich mnóstwo interesujących eksperymentów, ćwiczenia gimnastyczne, gry, quizy oraz wiele innych aktywności, które rozbudzą kreatywność każdego ucznia! Już wkrótce przedstawimy szczegóły tej propozycji.

Na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki pojawiła się specjalna zakładka dotycząca ferii. Będziemy w niej sukcesywnie zamieszczać propozycje na ferie. Informacje na ten temat znajdą się również na naszych profilach w mediach społecznościowych.

Uprzejmie proszę o przekazanie tej informacji nauczycielom, uczniom i rodzicom.

 

Łączę wyrazy szacunku

Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy MEN


Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
Wesołych Świąt
PDF Drukuj
 
„ Wigilijne życzenia”

Na początku grudnia w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny o zasięgu ogólnopolskim na kartkę bożonarodzeniową  „ Wigilijne życzenia”.  Z uwagi na zdalne nauczanie prace były wykonywane w domu, a ich zdjęcia przesyłane do szkoły w formie elektronicznej.  Projekty uczniów którzy dostarczyli oryginały do szkoły zostały wysłane pocztą, by mogły wziąć udział w dalszym etapie konkursu.

Komisja konkursowa wyróżniła prace uczniów:

Adrianny Baranowskiej z klasy 1, Emila Kietlińskiego z klasy 2, Zuzanny Baranowskiej, Krzysztofa Brodnickiego, Jakuba Kietlińskiego z klasy 5, Malwiny Wiaterek , Julii Małyski, Mileny Lasek, Julii Gołaś z klasy 6.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy  za piękne kartki i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach plastycznych.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 


Strona 7 z 143
Aktualności
Reklama
free pokerfree poker

INTERNET XXI WIEKU

Reklama

Deklaracja dostępności

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
18 Września 2021
Imieniny obchodzą
Dobrowit, Irena, Irma, Józef, Ryszarda,
Stefania, Tytus, Zachariasz

Do końca roku zostało 105 dni.
Zodiak: Panna

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 206 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę