DZIEŃ ZIEMI 2021

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Garbnie włączyli się w obchody tegorocznego  Dnia Ziemi. 22 kwietnia 2021r. podczas zdalnych zajęć obejrzeli filmik edukacyjny i rozmawiali o tym, jak dbać o naszą planetę . Po lekcjach podjęli wyzwanie i włączyli się w działania proekologiczne. Zebrali śmieci wokół swoich domów i na placu zabaw, posegregowali je i wrzucili do odpowiednich kontenerów. Zasiali nasiona roślin w swoich ogródkach, nasadzili nowe kwiaty balkonowe. Pokazali też, że potrafią  we własnym domu oszczędzać energię i wodę. Wszystkie działania uczniów przebiegały pod hasłem "Przywróć naszą Ziemię".

Wych.Joanna Saik

   

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkowników

   (0 głos)

 


Dodaj komentarz!
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować artykuły. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nie komentowanomXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved

PDF Drukuj
 
Aktualności Aktualności
Reklama
free pokerfree poker

INTERNET XXI WIEKU

Reklama

Deklaracja dostępności

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
18 Czerwca 2021
Imieniny obchodzą
Efrem, Elżbieta, Gerwazy, Leonia,
Marek, Marina, Paula

Do końca roku zostało 197 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 413 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę