AKCJA "INTEGRACJA"

1 i 2 czerwca 2021 pierwszoklasiści ze SP w Garbnie uczestniczyli w imprezach integrujących grupę klasową i społeczność szkolną. Pierwszego dnia wychowawczyni zorganizowała uczniom dyskotekę, podczas której dzieci świetnie się bawiły i brały udział w wesołych zabawach. Drugiego dnia pierwszoklasiści uczestniczyli w szkolnych zawodach sportowych - biegach na 60 metrów, skokach w dal i rzutach piłeczką palantową. Niektórzy z nich zajęli miejsce na podium i odebrali medale, ale tak naprawdę liczył się udział każdego dziecka i miła zabawa na świeżym powietrzu. Chłopcy zagrali także towarzyski mecz mini piłki nożnej ze starszymi kolegami ze szkoły. Po kilkugodzinnych emocjach dzieci udały się z wychowawczynią na przepyszne lody i krótki spacer po okolicy .

Wych. Joanna Saik

   

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkowników

   (0 głos)

 


Dodaj komentarz!
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować artykuły. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nie komentowanomXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
AKCJA "INTEGRACJA"

PDF Drukuj
 
Aktualności
Reklama
free pokerfree poker

INTERNET XXI WIEKU

Reklama

Deklaracja dostępności

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
18 Września 2021
Imieniny obchodzą
Dobrowit, Irena, Irma, Józef, Ryszarda,
Stefania, Tytus, Zachariasz

Do końca roku zostało 105 dni.
Zodiak: Panna

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 150 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę