ŚLUBOWANIE KLASY 1

Dnia 18 czerwca 2021r. odbyła się w Szkole Podstawowej w Garbnie uroczystość ślubowania klasy 1. Zgromadzeni przed budynkiem szkoły uczniowie oczekiwali nadejścia gości - dyrekcji szkoły oraz swoich rodziców i dziadków. O godz.9.45  wraz z wprowadzeniem pocztu szkoły, pierwszoklasiści rozpoczęli swój program artystyczny. Recytowali wierszyki i śpiewali piosenki. Potem złożyli uroczyste ślubowanie. Następnie Pani dyrektor pasowała dzieci na uczniów naszej szkoły. Na zakończenie dorośli wręczyli uczniom upominki. Wszystko uwieczniono na pamiątkowych zdjęciach. Oczywiście uroczystość odbyła się z zachowanie zasad reżimu sanitarnego. Było to długo wyczekiwane wydarzenie w życiu pierwszoklasistów i ich rodziców. Wcześniejsze plany pokrzyżowała pandemia, ponieważ ślubowanie miało odbyć się 20 listopada 2021.    Niestety 9 listopada 2020 zamknięto szkoły, a uczniowie przeszli na zdalne nauczanie.

Wych. Joanna Saik

   

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkowników

   (0 głos)

 


Dodaj komentarz!
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować artykuły. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nie komentowanomXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
ŚLUBOWANIE KLASY 1

PDF Drukuj
 
Aktualności
Reklama
free pokerfree poker

INTERNET XXI WIEKU

Reklama

Deklaracja dostępności

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
18 Września 2021
Imieniny obchodzą
Dobrowit, Irena, Irma, Józef, Ryszarda,
Stefania, Tytus, Zachariasz

Do końca roku zostało 105 dni.
Zodiak: Panna

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 161 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę